RU UA

Cindol

Cindol 2821

Водорозчинний мастильний засіб для прокату алюмінію та його сплавів

Cindol 2821 є водорозчинним мастильним засобом, який поєднує в собі всі технічні характеристики рідин для прокату кольорових металів і містить присадки, що гарантують максимальну продуктивність і якість.

Cindol 2821 був розроблений спеціально для ливарно-прокатних станів Проперці, призначених для виробництва алюмінієвої катанки.

Використання присадок дозволяє управляти: розміром масляних фракцій, мастильною здатністю та іншими властивостями емульсії для того, щоб отримати кращу якість поверхні і забезпечити чистоту обладнання і ємностей з емульсією.

Даний продукт адаптується для прокату, як для чистого алюмінію, так і його сплавів, лише зміною концентрації або додаванням відповідних присадок.

Застосування

Cindol 2821 потрібно застосовувати в м'якій воді (0÷8 F) при концентрації 5-7 %.

З жорсткою водою (10÷40F) рекомендується застосовувати Cindol 2821 HW  при концентрації 5-7 %.


Cindol 3511

Масло для металообробки

Cindol 3511 коричневе прозоре масло, призначене для операцій штампування і витяжки металів.

Застосування

Cindol 3511 використовується для точної вирубки і штампування з високоміцних марок сталі невеликої товщини, а також використовується для кольорових металів і сплавів (міді, латуні, бронзи, алюмінію).

Cindol 3511 можна наносити будь-яким методом (розпилення, пензликом, методом занурення), залишаючи тонкий шар на поверхні листа.

Перед складанням і зварюванням немає необхідності знежирювати деталі. Однак перед гальванізацією необхідно використовувати для знежирення лужний очищувач або розчинник.

Cindol 3512

Масло для металообробки, яке випаровується

Cindol 3512 - світло-жовта рідина, яка випаровується, зі слабким запахом на маслі високого ступеня очищення, з низькою в'язкістю і додаванням полярних присадок. Завдяки подібності з поверхнею металу досягаються відмінні змащувальні властивості. Cindol 3512 містить такі добавки, при яких, як правило, змочувані частини після обробки не вимагають очищення. Cindol 3512 не містить хімічно активні протизадирні присадки, як наприклад, на основі хлору, сірки, фосфору, не містить ПХД та інші відомі в даний час шкідливі добавки. Залишає мінімальний шар на поверхні деталей

Застосування

Cindol 3512- масло для штампування, яке відмінне випаровується, пластичної деформації і обробки алюмінію. Cindol 3512 переважно використовується там, де слід уникати звичайних присадок. Продукти серії Cindol - чисті масла для металообробки, які не розбавляються. Для сильно забруднених скупченнями лаку систем слід використовувати спеціальні миючі засоби.


<< Назад

 

сайт создан компанией веб студия