RU UA

Houghto-Draw

Houghto-Draw TD52

МОР середньої в'язкості для волочіння і обробки металів тиском при важкому режимі

Опис

Houghto-Draw TD52 - рухливе масло для обробки металів тиском світлого кольору, на основі хлорованих присадок і спеціальних мастильних компонентів.

Застосування

Houghto-Draw TD52 використовується для складних операцій, наприклад, витягування і уковування труб, глибоке волочіння і операції холодного штампування карбону або нержавіючої сталі.

Houghto-Draw TD52 наноситься за допомогою насоса, пензлю, щітки, валка, і легко видаляється звичайним знежирюючим розчинником, як наприклад, Houghto-Clean 530 або очищувачем на основі води Houghto-Clean Plus 280.

Houghto-Draw TD52 з його середнім рівнем в'язкості і спеціальними присадками також можна використовувати в якості чистої МОР для важких операцій механічної обробки високолегованих і неіржавіючих сталей.

Для запобігання появи іржі рекомендується видалити мастило перед відпалом.

Рекомендації по використанню

Використовується у вигляді, в якому поставляється.

Характерні фізичні властивості

Тест Величина Метод тестування
Зовнішній вигляд Чисте світло-жовте масло HI (Houghton Iberica)
Щільність при 15,5 °C 1,05 DIN 51757
В'язкість, 20°C, мм²/с 120 IP71
В'язкість, 40°C, мм²/с 40 IP71 
Точка спалаху, °C  >200 DIN ISO2592

Переваги

 • Висока змазуюча здатність для важких операцій формування
 • Світло забарвлений продукт для гарної видимості деталі
 • Продовжує термін служби деталі і штампувальної матриці
 • Середня в'язкість полегшує застосування і видалення очищувачем.

Зберігання

Металообробні МОРи слід зберігати в критому приміщенні, захищеному від морозів, в умовах сухості і чистоти. Рекомендована температура зберігання від 5 ° C до 35 ° C. Кришки на всіх контейнерах повинні бути щільно закриті. Всі контейнери і бочки повинні бути відповідно промарковані.

Здоров'я та безпека

Інформація про Безпеку доводиться до відома клієнта згідно Пункту 6 Акту про Здоров'я і Безпеки на робочому місці, 1974 г. Перед початком роботи з продуктом слід уважно ознайомитися з цією інформацією, копії якої повинні знаходитися у особи, відповідальної за промислову безпеку у Вашій організації.


Houghto Draw K101

Напівсинтетичний продукт на основі ефірів синтезу. Підходить для операцій волочіння і вирізки заготовок із залізних матеріалів на пресах будь-якого типу і пристроїв автоматичної передачі

Houghto Draw К101 - результат тривалих досліджень з метою отримання продукту з високоефективними характеристиками волочіння, що відповідає вимогам екології і навколишнього середовища.

Houghto Draw К101 створений з високоякісного сировинного матеріалу, який має такі переваги:

 • довготривала стабільність концентрату
 • тривалий захист від корозії
 • прекрасні змивочні характеристики.

Houghto Draw К101 також підходить для волочіння і операцій вирізки заготовок алюмінію і його сплавів.

Характерні фізичні властивості

Зовнішній вигляд Прозора рідина
Колір Янтарний
Щільність при 15,5°C 0,89 – 0,91
В'язкість при 40°C 49-55 сСт
Точка спалаху (у відкритому тиглі) 230°C

Рекомендації по використанню

Houghto Draw К101 наноситься наступними методами: обприскуванням (спрей), електростатичним осадженням, за допомогою валка або пензлика.

Зберігання

Houghto Draw К101 необхідно зберігати в критому приміщенні при температурі від -5 ° C до 40 ° C, максимальний термін зберігання 12 місяців.

Здоров'я та безпека

Застосовуючи Houghto Draw К101, дотримуйтесь стандартних запобіжних заходів, що вживаються при використанні промислових продуктів. Більш детальна інформація в санітарному паспорті.


Houghto-Draw FM

Спеціальний продукт для волочіння і пресування алюмінієвого дроту
Houghto Draw FM мастило, розроблене спеціально для волочіння алюмінієвого дроту і операцій з пресування, що вимагають високоефективних змащувальних властивостей.

Крім того, плівка, утворена Houghto Draw FM, має дуже низький коефіцієнт тертя і відповідно істотно зменшує тертя, що полегшує процедуру волочіння. Продукт не містить хлор, сірку і фосфор.

Застосування

Houghto Draw FM розроблена для волочіння алюмінієвого дроту і операцій з пресування, що вимагають використання продукту для роботи у важких умовах для глибокої витяжки сталі і неіржавіючої сталі.

Houghto Draw FM використовується в блоках прийому для волочіння алюмінієвого дроту і алюмінієвого сплаву, а також мідних сплавів.

Houghto Draw FM можна також використовувати для важких операцій по глибокій витяжці металу на обладнанні малих швидкостей, при яких необхідно отримати дуже міцну гидродинамічну мастильну плівку.


Houghto-Draw WD 201

Мастило для волочіння мідного дроту

Houghto Draw WD 201 - водорозчинний продукт, рекомендований для операцій по волочінню мідної катанки та середнього і тонкого дроту. Houghto Draw WD 201 можна використовувати на заготівельних волочильних машинах - одно- і дводротових, а також на багатодротяних всіх типів при високій швидкості з дуже малим відсотком перелому. Houghto Draw WD 201 призначений особливо для волочіння дроту з лудженої міді, забезпечуючи чудовий блиск і гладкість поверхні

Застосування

Машини Витяжка (мм) Концентрація Вода
Багатодротяні від φ 2.4 до 0.15 мм 6 - 8% 0° - 5° F
Одно- і дводротяні від φ 2.4 до 0.15 мм 4÷6% 0° - 5° F


Houghto-Draw V2000

Масло для обробки металів тиском, яке біоруйнується

Houghto-Draw V2000 — масло, яке біологічно розкладається, для обробки металів тиском на основі відновлюваної технології рослинного масла. Продукт водорозчинний, і його можна використовувати як в чистому вигляді, так і розбавлене водою - у вигляді стабільної молочної емульсії.

Застосування

Houghto-Draw V2000 не содержит добавок серы и хлора, поэтому его можно использовать как с железными, так и цветными металлами. Продукт обеспечивает натуральную высокую смазываемость и отлично подходит  для тяжелых операций обработки металлов давлением, таких как глубокое волочение высоколегированных марок стали (в чистом виде), а также штамповка и прессование различных материалов и деталей (в разбавленном виде).


Houghto-Draw B-75 PER

Напівсинтетична МОР для трубозварювальних станів

Houghto-Draw B-75 PER - емульгована рідина, що володіє чудовою біостабільністю, що складається з суміші мінерального масла і емульгаторів, антикорозійних і мастильних присадок. Не містить: сірку, хлор, феноли, важкі метали та нітрити.

Застосування

Houghto-Draw B-75 PER - спеціально розроблений мастильно-охолоджуючий продукт для роботи зі сталлю на трубозварному стані. Продукт також підходить для алюмінієвої та оцинкованої сталей, при цьому рекомендується використовувати гарний антикорозійний засіб і ефективну систему сушки. Продукт можна використовувати для роботи з нержавіючої сталлю на трубозварному стані.


Houghto-Draw R 200

Емульгована рідина для захисту мідної катанки і дроту

Houghto Draw R 200 - новий продукт, розроблений для використання натуральних і сприятливих для навколишнього середовища матеріалів. Houghto Draw R 200 не містить мінеральне масло і не піниться. Продукт можна використовувати для захисту мідної катанки і дроту в процесах волочіння (south-wire) і безперервних системах проперцій, а також для печей верстатів для волочіння міді.


Houghto-Draw WD 205

Мастило для волочіння мідного дроту

Houghto Draw WD 205 - розчинне у воді мастило, розроблене для волочіння середнього і тонкого дроту. Houghto Draw WD 205, завдяки особливим властивостям відмінної мастильності і миючої здатності, в той же час можна застосовувати на багатодротовій машині будь-яких типів на високій швидкості при мінімальній кількості розривів. Houghto Draw WD 205 розроблена для отримання максимальної антиокислювальної дії як для мідного дроту, так і для алюмінієвих деталей системи. До того ж він має гарну біологічну стійкість. Завдяки миючим властивостям Houghto Draw WD 205, його рекомендують використовувати на спільних (тандемних) машинах для волочіння емальованого дроту і телефонного дроту. Також Houghto Draw WD 205 рекомендують для волочіння лудженого дроту в тому випадку, коли треба отримати світлий дріт і необхідне однорідне середовище.


Houghto-Draw WD 500

Мастило для волочіння мідних смуг, труб, дроту

Houghto Draw WD 500 - в'язкий продукт коричневого кольору, який утворює стійку емульсію у воді. Houghto Draw WD 500 призначений для волочіння мідних смуг, а також для волочіння труб і дроту.

 • Повна відсутність залишку на виробі
 • Блискуча і гладка поверхня
 • Висока миюча здатність, що дозволяє проводити емалювання, навіть якщо процес не включає віджиг
 • Низький коефіцієнт тертя
 • Тривалий термін служби волочильних фил’єрів.

Houghto-Draw WD 4100

Мастило для волочіння середнього і тонкого мідного дроту

Houghto Draw WD 4100 - водорозчинний продукт, розроблений для волочіння мідного дроту на машинах для середнього і тонкого дроту

Застосування

Houghto Draw WD 4100 підходить як для катанки безперервного лиття, так і для катанки гарячої прокатки. Houghto Draw WD 4100 розроблений для використання в центральних системах і на окремих верстатах. Продукт підходить для всіх видів фільтрації і може бути використаний на розпилювальних установках і машинах для безперервного лиття.


Houghto-Draw WD BS

Спеціальна рідина для змащування мідного дроту (з червоної і лудженої міді)

Houghto Draw WD BS - напівсинтетичний продукт, застосовуваний на статичному спойлері.

 • Чудове намотування
 • Легке розмотування
 • Захист від окислення
 • Відсутність хлору, сірки і фосфору

Houghto-Draw WD MM 40

Рідина для волочіння мідного дроту для багатодротяних машин

Houghto Draw WD MM 40 - мастильна рідина, емульгованість у воді, розроблена спеціально для волочіння тонкого і середнього мідного дроту. Завдяки своїм чудовим змащуючим і очищуючим властивостям Houghto Draw WD MM 40 дозволяє проводити операції на багатодротяних волочильних машинах при будь-якій швидкості. Houghto Draw WD MM 40 розроблена для ефективного запобігання окислення як мідного дроту, так і алюмінієвих деталей машини. Продукт має високу біологічну стійкість.

Застосування

Houghto Draw WD MM 40 також можна використовувати для волочіння лудженого дроту. Продукт забезпечує чудовий блиск і гладкість поверхні.


Houghto-Draw WD MM 50/N

Рідина для волочіння мідного дроту на багатодротових машинах

Houghto Draw WD MM 50 / N - мастильно-охолоджуюча рідина, емульгована у воді, розроблена спеціально для волочіння середнього і тонкого мідного дроту. Завдяки своїм чудовим змащувальним і промиваючим властивостям Houghto Draw WD MM 50 / N дозволяє здійснювати операції на багатодротових машинах при будь-якій швидкості. Houghto Draw WD MM 50 / N розроблена для запобігання окислення як мідного дроту, так і алюмінієвих частин верстата. Продукт володіє чудовою біологічною стійкістю. Houghto Draw WD MM 50 / N має малопінний склад.

Застосування

Houghto Draw WD MM 50 / N також може бути використана для волочіння лудженого дроту, забезпечуючи чудову чистоту і гладкість поверхні.


Houghto-Draw WD TM 20

Мастило для волочіння емальованого мідного дроту

Houghto Draw WD TM 20 - напівсинтетичне розчинне мастило, розроблене для волочіння емальованого дроту. Houghto Draw WD TM 20 розроблене для отримання максимального ефекту на машинах з лінійним розташуванням робочих станцій, як тихохідних, так і швидкохідних.

 • Висока змочувана здатність
 • Низький рівень (уворення) мідного порошку в печі
 • Відсутність відкладень на дроті після обробки в печі
 • Хороші мастильні властивості
 • Хороша біологічна стійкість.


Миючі засоби

Houghto-Clean 137

Середньолужний миючий засіб на водній основі

Houghto-Clean 137 - це збалансована суміш миючих присадок (детергентів), емульгаторів і ефективних інгібіторів корозії, що не містять бору і нітриту. Продукт створений для нанесення методом розпилення (спрей), заливання, занурення.

Застосування

Houghto-Clean 137 спеціально створений для використання в усіх спрейєрних миючих машинах для знежирення залізних поверхонь перед і після термічної обробки і для загального знежирення. Також продукт видаляє гартівні рідини на основі масла і гартівні полімери. Усуває масло і підтримує чистоту розчину при використанні відповідного масла в процесі піновідділення (збору шлаку).

Продукт також підходить для операцій промивання методом занурення і заливання, механічного зачищення.

Переваги

 • Відмінний міжопераційний захист від корозії для залізних металів
 • Можна використовувати при гарячій та теплій температурі методом розпилення (спрей), заливання, занурення
 • Не містить нітрит і бор
 • Не заважає проведенню інших операцій після очищення
 • Ефективний контроль піноутворення
 • Багатофункціональна рідина
 • Швидко усуває (відторгає) масло
 • Залишки цього миючого засобу (сумісні) підходять для наступних операцій термічної обробки.

Houghto-Clean 130 SMT AC

Рідкий миючий засіб для спрейєрного промивання

Houghto-Clean 130 SMT AC - це рідкий очищувач, розроблений для застосування в спрейєрних миючих машинах.

Houghto-Clean 130 SMT AC забезпечує відмінний антикорозійний захист.

Houghto-Clean 130 SMT AC використовується для усунення залишків бруду на металевих деталях, особливо на деталях великого розміру. Адаптований для сталевих деталей.

Houghto-Clean 130 SMT AC не містить бор і фосфат, нітрит, силікатні і високолужні інгредієнти.

Застосування

Houghto-Clean 130 SMT AC використовується для очищення бруду з механічних деталей за допомогою струменя під високим тиском.

Концентрація - від 0,5 до 5%, температура від 20 до 80 ° C.

Переваги
 • Відмінні властивості розщеплення
 • Відмінний міжопераційний захист від корозії
 • Дуже низьке піноутворення
 • Не залишає білих слідів на деталях, оскільки є слаболужним продуктом.


Антикорозійні cзасоби

Rust Veto 303

Покращений водний антикорозійний концентрат

Rust Veto 303 - це поліпшений водний антикорозійний засіб призначений для забезпечення короткострокового захисту від корозії для залізних матеріалів. Продукт містить яскравий барвник для полегшення ідентифікації його при витоку або виявленні тріщин.

Застосування

Rust Veto 303 зазвичай застосовується при концентрації 1,5% при різних операціях:

 • Гідростатичне випробування під тиском насосів, колекторів (систем труб), радіаторів, судин (резервуарів) високого тиску
 • Виявлення витоку і тріщин (дефектоскопія) при литві (ливарних заготовок) і загальній збірці
 • Багатофункціональний антикорозійний засіб для короткострокового захисту в (критому) приміщенні.

Rust Veto 303 сумісний з мідними сплавами і надає мінімальний вплив на алюмінієві сплави.

Переваги

 • Відмінний захист від корозії
 • Хороша стабільність в жорсткій воді
 • Витоки чітко виділяються
 • Не залишає кристалічних залишків


Rust Veto 2008

Антикорозійне водовідштовхуючий засіб на основі розчинника для середнього терміну зберігання в закритому приміщенні

Rust Veto випуску 2008 - широкого застосування антикорозійний засіб на основі розчинника з відмінними водовідштовхуючими (осушувальними) характеристиками.

Застосування

Rust Veto 2008 Створений для широкого застосування, це відмінний осушуваний засіб, інгібітор корозії з тонкою плівкою. При зберіганні в закритому приміщенні він забезпечує захист на 10 місяців, і більш - якщо виріб запаковано. Продукт стійкий до вимивання лужних шліфувальних МОР, емульсійної МОР і кислотним промивним водам; забезпечує повне витіснення води і поділ (відділення, сепарація) при несприятливих умовах.

Зазвичай Rust Veto 2008 використовують методом занурення, після електролітичного осадження, нанесення фосфатного покриття або воронення.

Переваги

 • Відмінні водовідштовхуючі характеристики
 • Швидке відділення витісненої води
 • При зберіганні в приміщенні тонка прозора плівка забезпечує захист на 10 місяців
 • Легко наноситься
 • Легко знімається розчинником або лужним очищувачем

<< Назад

сайт создан компанией веб студия