RU UA

Rust Veto

Rust Veto NTP32

Засіб для тестування і консервації гідравлічних систем

Rust Veto NTP32 розроблений для застосування в двох цілях - для запуску і подальшої консервації системи як водно-гліколевої системи, так і гідравлічних систем на мінеральному маслі. Будучи продуктом на основі мінерального масла з антикорозійними добавками і спеціально розробленою гликолевою розчинністю, він забезпечує всі характеристики першокласного протизношувального гідравлічного масла.

 • Класифікація в'язкості ISO32
 • Має протизносний ефект, який дозволяє запускати гідравлічне обладнання
 • Тривалий захист від корозії
 • Не допускає проникнення солоної води
 • Повністю сумісний з гідравлічними рідинами на основі мінерального масла
 • Легко змивається гідравлічною рідиною на основі водного гліколю - залишки розчиняються і не позначаються на якості продукту.
 • Розроблено для спільного використання з Houghto-Safe200X (водно-гліколева система).

Rust Veto 14

Антикорозійний засіб для захисту всередині і поза приміщеннями, який швидко висихає і утворює тверду плівку

Rust Veto 14 –заснований на розчиннику антикорозійний засіб, який утворює тверду суху плівку, що забезпечує чудовий захист чорних і кольорових металів. Плівка швидко висихає і не тріскається, легко видаляється з допомогою розчинників або лужних очисників

Застосування

Rust Veto 14 використовується в випадках, що вимагають утворення не липкої, сухої, твердої плівки. Продукт забезпечує більше 18 місяців захисту при зберіганні в приміщенні і до 9 місяців захисту при зберіганні поза приміщенням. Застосовується при захисті верстатів і точного обладнання у випадках, що вимагають відсутності липкості, наприклад, в текстильній, поліграфічній, телекомунікаційній промисловості. Використовується при обробці литви і готових виробів для довгострокового зберігання, що вимагає максимального захисту від пороху і бруду; при зовнішньому покритті бурильних труб нафтового сортаменту; при обробці виробів, що підлягають ручному обслуговуванню, що вимагають стійкості продукту до стертості.


Rust Veto 33X

Універсальний антикорозійний водовідштовхуючий засіб, який утворює тонку плівку

Rust Veto 33X – заснований на розчиннику універсальний антикорозійний засіб з чудовими водовідштовхуючими властивостями. При випаровуванні розчинника продукт утворює тонку масляну плівку, що забезпечує захист чорних і кольорових металів на короткий / середній термін.

Застосування

Rust Veto 33X розроблено в якості універсального водовідштовхуючого антикорозійного засобу, що утворює тонку масляну плівку. Даний продукт забезпечить до дев'яти місяців захисту при зберіганні в закритому приміщенні. Rust Veto 33X володіє чудовою стійкістю до емульгування і тому особливо добре підходить для осушення виробів після механічної обробки або шліфування за допомогою лужних МОР або розчинних масел.


Rust Veto 201

Засіб проти іржі для тривалого зберігання під відкритим небом

Rust Veto 201 – це суміш восків та інгібіторів корозії в розчиннику, що легко випарюється. Нанесений пензлем, за допомогою занурення або розпилення, даний засіб висихає до неклейкої напівпрозорої еластичної плівки, яка не розтікається при + 80С і не розтріскується при -30С◦. Видаляється розчинником.

Застосування

Засіб Rust Veto 201 призначений для тривалого захисту матеріалів і обладнання, що знаходяться в несприятливих умовах навколишнього середовища, наприклад, для обладнання на узбережжі. Особливо підходить для предметів з ідентифікуючими мітками, які повинні бути видні, і для предметів, які згодом можуть бути використані або механічно пошкоджені.

Типові варіанти застосування:

 • Збереження бурильної труби і кріплень у відкритому місці на узбережжі
 • Збереження сталевих конструкцій в процесі експлуатації та під час зберігання
 • Захист механічних верстатів і деталей під час зберігання
 • Захист матеріалів і обладнання під час транспортування морем

Rust Veto 232

Антикорозійний засіб для тривалого захисту поза приміщенням

Rust Veto 232 – суміш восків і антикорозійних добавок на основі багато- функціонального розчинника. Можна наносити за допомогою пензля, методом занурення або розпилення. Висихає легкою клейкою, напівпрозорою, податливою воскоподібною плівкою, яка не розтікається при температурі до + 80 ° С і не розтріскується при -30 ° С.

Застосування

Rust Veto 232 створений для тривалого захисту матеріалів і обладнання, які схильні до несприятливих умов навколишнього середовища, зокрема на узбережжі моря чи в морському середовищі. Також частково підходить для предметів з ідентифікуючими мітками, які повинні бути видні, і для предметів, які згодом можуть бути використані або механічно пошкоджені.

Типові варіанти застосування:

 • Збереження бурильної труби і кріплень у відкритому місці на узбережжі.
 • Збереження сталевих конструкцій в процесі експлуатації і під час зберігання.
 • Захист механічних верстатів і деталей під час зберігання.
 • Захист матеріалів і устаткування під час транспортування морем.

Rust Veto 377 (221D)

Антикорозійний засіб на основі розчинника, що володіє осушувальними і деемульгуючими властивостями

Антикорозійний засіб, розроблений на основі розчинника, який володіє чудовими осушувальними і деемульгуючими властивостями. При випаровуванні розчинника утворює м'яку сальну плівку, чудово захищає чорні та кольорові метали від корозії.

 • М'яке покриття подібне консистентному мастилу, не розтріскується і не стікає при температурах від - 40 ° С до + 80 ° С.
 • М'яка сальна плівка виробляє якийсь змазуючий ефект і, будучи сумісною зі мінеральними маслами і густими мастилами, не вимагає видалення з об'єктів перед їх застосуванням.
 • Забезпечує захист терміном до 18 місяців при закритому зберіганні і терміном до 9 місяців при відкритому зберіганні поза приміщенням.
 • Чудові осушуючі властивості: впроваджується під водний шар, який знаходиться на поверхні металу, витісняє його, таким чином, вода скочується з обробленої поверхні. Завдяки чудовій здатності до розтікання, навіть складні конструкційні елементи оброблених деталей ефективно захищені від корозії по всій поверхні, аж до останнього куточка, а волога, яка знаходиться там, витісняється.
 • Антикорозійний комплекс, який не містить барію.

Застосування

 • Захист від корозії різьблення на трубах і елементах трубопроводів, які використовуються в нафтогазовому комплексі та нафтохімічній промисловості.
 • Захист об'єктів, для яких критично важливо мати хороший стан поверхні, таких як інструменти, вимірювальні прилади і матриці, прес-форми, форми при довгостроковому закритому зберіганні.
 • Захист готових деталей, таких як шарикопідшипники, ланцюги і трубопровідна арматура під час зберігання і транспортування.
 • Додатковий захист для фосфатованої і затемненої поверхонь.
  Захист невикористаного або машинного обладнання, яке зберігається.

Rust Veto 310

Концентрат універсального водорозчинного антикорозійного засобу

Rust Veto 310 – універсальний антикорозійний засіб, що використовується в чистому вигляді або у вигляді розчину з водою і забезпечує широкий спектр антикорозійних властивостей. Rust Veto 310 містить антикорозійні присадки і емульгатори, які, будучи змішаними з водою, утворюють універсальну незаймисту емульсію. Емульсії Rust Veto 310 усувають небезпеку загоряння і сприяють забезпеченню безпеки виробництва та навколишнього середовища, у багатьох випадках замінюючи антикорозійні засоби, засновані на розчинниках.

Застосування

Зазвичай Rust Veto 310 розводиться з водою при концентраціях від 5% до 25% в залежності від певної операції. Тонка масляна плівка, що утворюється емульсіями Rust Veto 310, забезпечує чудовий антикорозійний захист при зберіганні в приміщенні, проте продукт можна використовувати і в чистому вигляді для забезпечення більш тривалого захисту.

Емульсії при концентрації від 15% до 25% є альтернативою загальноприйнятим продуктам, заснованим на розчиннику або мінеральному маслі. Застосовуються для водовідштовхування, захисту деталей при обробці і готових виробів при закритому зберіганні, пакуванні і транспортуванні.

Емульсії при концентрації від 10% до 15% можна використовувати для захисту сталевого штабу після травлення або для завершальної обробки тонколистової сталі. Емульсії при концентрації від 5% до 10% підходять для застосування в завершальній стадії промивання при процедурах хімічної обробки або очистки з метою забезпечення короткострокового захисту.

<< Назад

сайт создан компанией веб студия