RU UA

Лиття під тиском

HOUGHTO-CAST 420M

Водорозчинний змазуючий засіб для кування і розділовий агент для лиття під тиском

HOUGHTO-CAST 420M - продукт на основі суміші присадок, які забезпечують хороші адгезивні властивості на поверхні штампа і відмінні змочуючі властивості, які покращують розділяючі властивості штампа і протиприпойний ефект, перешкоджають наволакуванню/ задиранню металу.
HOUGHTO-CAST 420M успішно використовується для ковки кольорових металів і лиття під тиском алюмінієвих сплавів.

Застосування

HOUGHTO-CAST 420M розділяє агент для лиття на водній основі спеціально сформульований для використання в основному лиття під тиском в холодній камері алюмінію, магнію, цинку, свинцю і латуні.

HOUGHTO-CAST 420M розроблений для виробництва відлитих під тиском деталей, які в подальшому будуть пофарбовані або плакованих, і можуть бути оброблені очисниками на основі води, що знімає необхідність використання абразивного очищення.

HOUGHTO-CAST 420M створює прозоре покриття на штамповочному молоті та ливарній формі з відмінними розділовими і змащувальними властивостями. Це покриття сприяє гарному плину металу під час гарячого кування, залишаючи в'язку і міцну плівку на штамповочному молоті та прес-формі, навіть при високій температурі.

Рекомендації по використанню

HOUGHTO-CAST 420M розбавляють водою, і вручну або автоматично розпорошують на штампи.

Типові робочі суміші - (може бути використаний поза запропонованих інструкцій для деяких операцій)

- Лиття під тиском - алюміній / магній - 30: 1-150: 1 (0,70% -3,00%)

Температура штампа

Лиття під тиском - типово> 200С °, ідеально 300 ° С до 400 ° С.
Цветмет Ковка: 5 20%

Переваги
  • Скорочує витрати - використовується при дуже високій концентрації води, покращує продуктивність, забезпечуючи хороший поділ металу, дозволяє металу текти через штамп, збільшує термін служби виштовхуючого штифта.
  • Скорочує витрати - відмінна мастильність скорочує відходи виробництва (лом), продовжує термін служби інструменту перешкоджаючи напайки в штампі, хороша опірність мікроорганізмам, деталі легко очистити.
  • Усуває корозію / утворення плям - сумісний з жовтими і кольоровими металами, деталі стають яскравішими.
  • Екологічно сприятливий для оператора - не подразнює шкіру, чисте робоче місце, легко змішується з водою, легко вимірюється концентрація.

 

сайт создан компанией веб студия