RU UA

Fluidcare

Комплексне обслуговування заводів
TOTAL FLUID MANAGEMENT

ВСТУП

Концепція комплексного обслуговування заводів, одним з попередників якої була фірма «Houghton - HOUGHTON FLUIDCARE - HFC», була розроблена в США і там же вперше використана в автомобільній промисловості. У зв'язку з можливістю еластичного пристосування цієї програми до потреб кожного потенційного клієнта, в даний час вона знаходить застосування у всіх галузях промисловості.

ПЕРЕДУМОВИ СИСТЕМИ TFM

Програма Total Fluid Management заснована на принципі обслуговування певних елементів діяльності підприємства іншою фірмою. До цих елементів належать наприклад: реалізація покупок комплектної гами продуктів, технічне обслуговування та утилізація відходів.

СПОСІБ РЕАЛІЗАЦІЇ

Програма TFM реалізується на підставі двостороннього договору, точно визначає обов'язки і дії, здійснювані обслуговуючою фірмою, а також межі відповідальності та фінансову калькуляцію. Відповідно до програми TFM фірма, яка надає послугу, за свій рахунок приймає на роботу обслуговуючий персонал і купує необхідне оснащення, вартість якого включається у вартість послуги.

ФІНАНСОВІ РОЗРАХУНКИ

Фірма «Houghton Polska» пропонує фінансові розрахунки, засновані на постійній ставці на одиницю продукції протягом всього періоду дії договору. Для фірми, яка застосовує програму ТFМ, така система розрахунків це чудова можливість довгострокового планування витрат на виробництво.

ЧОМУ ТFМ?

Застосування на заводі програми ТFМ приводить до наступних результатів:

  • значного скорочення витрат на обслуговування підприємства - в середньому 10 -15%.
  • постійних витрат протягом довго періоду часу.
  • кращої експлуатації хімічних засобів, завдяки кращому знанню
  • хімічних продуктів фірмою - виробником.
  • кращому використанню обслуговуючих працівників.
  • партнерської співпраці з іншою фірмою.
  • уніфікації питань, пов'язаних з управлінням і утилізацією відходів.
  • застосування однорідної групи продуктів і підборі продуктів, що відповідають вимозі: гарна якість за доступною ціною.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Системи співробітництва, засновані на принципі ТFМ, застосовуються в світі вже близько 10 років. Це хороший термін для підбиття підсумків. Про придатність системи може свідчити факт, що більшість новостворених заводів з самого початку своєї діяльності стало впроваджувати її, а «старі» підприємства, існуючі вже давно, вводять систему або повністю, або хоча б частково.

сайт создан компанией веб студия