RU UA

Важкозаймисті гідравлічні рідини

Більше 50 років тому "Houghton" першим усвідомив потреби клієнтів, вводячи на ринок продукти серії Houghto-Safe® - гідравлічні рідини, засновані на суміші води і гліколю. Гідравлічні рідини такого типу поєднують у собі незаймистість води і досконалість змащувальних властивостей гліколю. Гідравлічні рідини Houghto-Safe® стали промисловим стандартом важкозаймистих гідравлічних рідин, а "Houghton" в даний час є світовим лідером у продажу таких продуктів.

Наша серія гідравлічних рідин охоплює також безводні сінтетичні засоби, фосфатні, ефіри поліолові, добавки до води, гідравлічні рідини в формі концентрату або готового (розчиненого у воді), кінцевого продукту. Ми готові підібрати відповідний засіб для кожного типу застосування та технічного обслуговування, щоб забезпечити найбільш оптимальне використання гідравлічної системи і працюючої в ній гідравлічної рідини. Ми доставили тисячі тонн цих продуктів для використання як в промисловості, так і у військовій техніці, і готові рекомендувати відповідні продукти кожного клієнта. У цій групі ми особливо виділяємо кілька типів продуктів:

Houghto-Safe® - розчини вода / гліколь. Важкозаймисті гідравлічні рідини, засновані на водному розчині гліколю; можуть бути використані в багатьох процесах, гарантують безпеку в умовах загрози виникнення пожежі.

Houghto-Safe® - розчини фосфорних ефірів, призначені для роботи в високих температурах, гарантують високу міцність плівки і дуже високі гідравлічні властивості.

Houghto-Safe® - емульсії води в олії; гарантують відмінні змащувальні властивості і опірність вогню при мінімальних витратах.
сайт создан компанией веб студия