RU UA

Гартівні масла

Houghton - ефективність в металургії

Для гарту однієї тонни сталі застосовується близько 4 л загартовуючого масла. "Houghton" знизив цю величину. Використовуючи сучасний, синтетичне засіб для загартування, можна заощадити його використання до 1/4. Стандартним прикладом є серія продуктів Aqua-Quench®. Ці продукти дозволяють не тільки знизити витрати гарячої обробки, а й дають можливість загартовування без диму і без побоювання пожежі.

"Houghton" багато років забезпечує промисловість найбільш прогрессивними продуктами для гарячої обробки, які дозволяють набагато краще контролювати параметри, гарантують бездоганну поверхню, а також високі показники міцності та експлуатації. З часу введення першого загартовуючого масла, чудово відомого технологам гарячої обробки, до моменту введення новітніх водних гартуючих засобів та рослинних масел, фірма "Houghton" безперервно робить успіхи, що задовольняє потребу промисловості в засобах гарту найвищої якості.

Наші продукти відповідають всім вимогам до гартівних середовищ:

  • Бажані рівні гарту
  • Стабільність під час використання
  • Тривалий термін служби
  • Низький коефіцієнт забруднення навколишнього середовища
  • Не залишають плям

Засоби для загартовування металів

Серия Mar-Tempпродукція даного сектора популярна, і Houghton лідирує у виробництві подібного масла. Дана продукція має високу в'язкість, високу точку спалаху, температура використання вище. Це масла для теплого і гарячого гарту.
 
Серия Houghto-Quench 100
холодні загартовуючі масла, гарт деталей з (високолегованої) сталі при кімнатній температурі.

Серия Aqua-Quench – полімери на основі води. Дані полімери мають ряд переваг: з їх допомогою можна варіювати швидкість охолодження, вони скорочують спотворення, не забруднюють воду, пожежобезпечні, після використання не потрібно очищення обладнання. Дані полімерні продукти користуються великою популярністю і прописані в деяких нормативних документах (наприклад, відповідають вимогам до гартівних рідин, прописаних для компанії Boeing). Використовуються часто в автомобільній і аерокосмічній промисловості.

Серия Vacu-Quench

Серия Klen-Quench

сайт создан компанией веб студия