RU UA

Засоби для обробки різанням

Hocut® - Серія масел і рідин для широкого спектра виробництва. Практично для кожної технології обробки і для кожного різновиду металу можна підібрати продукт із сім'ї Hocut. Ця група охоплює теж охолоджувачі нової генерації, що відрізняються винятковою опорністю розвитку мікроорганізмів.

Одним з перших комерційно життєздатним продуктом для різання металу на водній основі, який розчиняється в маслі, був запатентований компанією Houghton. Hocut - розчинні масла, які продовжують розробляти в наших науково-дослідних лабораторіях по всьому світу і вони є одним з наріжних каменів нашого спеціалізованого асортименту.

Широкий спектр доступних розчинних масел серії Hocut відображає потреби сучасного складного ринку. Якщо у вас є невеликі верстати ЧПУ або великі централізовані системи, для жорсткої або м'якої води, для обробки чорних і кольорових металів, ми можемо надати повний спектр рідин для виробництва, задовольнивши вимоги до здоров'я і безпеки, охорони навколишнього середовища.

Продукти серії Hocut

Cut-Max® - Високоефективні масла для обробки металів.

Серія європейських чистих масел для різання металу Cut-Max включає в себе спеціально розроблені продукти, які відповідають вимогам усіх ключових стандартів для автомобільних і аерокосмічних деталей та деталей, що обертаються, інших галузей промисловості.

Всі продукти серії не містять хлор і відбираються на основі продуктивності і економічності в експлуатації.

Продукти серії Cut-Max

Масла для різання

сайт создан компанией веб студия