RU UA

Aqua-Quench 200

Aqua-Quench 200

Полімерне гартівне середовище, яке не містить нітрит, володіє охолоджуючими властивостями, подібними властивостями масел

Aqua-Quench 200 - новітній продукт в нашій серії гартівних середовищ, розроблених на основі поліалкіленгліколю (PAG). Більш повільна швидкість охолодження, демонстрована продуктом під час критичного мартенситного температурного інтервалу фазового перетворення, скорочує ризик розтріскування і деформації, забезпечуючи тим самим можливість обробляти сталі високого загартування, які раніше не підходили для загартовування в стандартних гартівних середовищах PAG типу (розроблених на основі поліалкіленгліколю). Aqua-Quench 200 усуває дим, випаровування, пару та небезпеку займання, що виникають при загартуванні в маслі, і надає можливість вибору швидкості охолодження. До складу продукту входить комплекс інгібіторів корозії, що не містить нітрит і забезпечує чудовий захист пристосувань і приладдя гартівних ванн, труб та систем охолодження.

Застосування

При застосуванні Aqua‑Quench 200 розбавляється водою і забезпечує чудові властивості рівномірного гарту. Швидкість охолодження, що забезпечується Aqua-Quench 200, можна вибирати в залежності від здатності сталі до загартовування і специфіки деталі за допомогою зміни концентрації і температури розчину, а також ступеня перемішування в загартовувальній  ванні.

Ефективність застосування Aqua-Quench 200 залежить від хімічного складу стаі, стану поверхні деталі, товщини і форми деталі. Aqua-Quench 200 застосовується для загартовування широкого спектра сталей наскрізного загартування сталей і цементованих сталей і може бути використаний в печах багатьох типів, включаючи печі безперервної дії з сітчастою стрічкою і печі з пульсуючим подом, обертовим шнеком і герметичні гартівні печі, а також для загартування з цементаційним нагрівом у відкритих гартівних ваннах. Aqua-Quench 200 також підходить для гарту алюмінієвих сплавів, що піддаються обробці на твердий розчин, наприклад коліс з легкого сплаву, головок циліндра і т.д.


Aqua-Quench 260

Водорозчинний гартівний полімер для термічної обробки алюмінієвих сплавів

Aqua-Quench 260  - концентрат рідини, на основі поліалкіленгліколю (PAG). Легко розлучається водою, утворюючи розчин відразу готовий до застосування. Дана рідина має властивість «зворотної розчинності»: при температурі понад 74˚С - вона втрачає властивість розчинятися, а коли розчин остигає - полімер повністю розчиняється у воді.

Застосування

Використовується для сплавів алюмінію. За допомогою цього продукту можна варіювати швидкість гарту, на що не здатні продукти на основі води або масла.Aqua-Quench 260  відповідає вимогам стандарту AMS 3025 (вимоги до матеріалів для аерокосмічної промисловості) як гартівний полімер типу1. Продукт використовується для обробки багатьох сплавів алюмінію, зокрема 2024, 6061, 7075 і підходить для литих і кованих деталей, пресованих профілів, припою і деталей з листового металу. Використовується при концентрації від 15% до 40%. Під час охолодження алюмінієвих деталей в розчині Aqua-Quench 260, шар полімеру на деталі забезпечує рівномірний розподіл тепла і мінімізує спотворення.


Aqua-Quench AL

Гартівний полімер

Aqua-Quench AL – концентрат полімерного гартівного середовища, спеціально адаптований під характерні проблеми при затвердінні мас сплавів алюмінію, сталі і чавуну.

Застосування

Полімерне гартівне середовище Aqua-Quench AL - спеціально адаптоване для захисту і особливості навколишнього середовища:

  • покращує умови праці
  • безпечний продукт
  • усуває небезпеку загоряння закалочної ванни
  • деталі легко очищаються, очисні процедури можна і не проводити
  • економічний у використанні
  • забезпечує стабільність закалочной ванни

Захищає від корозії, бактерій, цвілі, спінювання.

Aqua-Quench AL має чудовий охолоджуючий склад, який може стати альтернативою загартуванню з охолодженням в маслі, за допомогою цього продукту механічні властивості деталей поліпшуються.


Aqua-Quench 365

Полімерне гартівне середовище металів, яке не містить нітрит.

Aqua-Quench 365 – полімерне гартівне середовище на основі поліалкілен-гліколю (PAG), використовується для заміни гартувального масла у відповідних операціях. Aqua-Quench 365 усуває дим, гази, пару і небезпеку займання, що виникають при загартуванні в маслі, і надає можливість вибору швидкості охолодження. До складу продукту входить комплекс інгібіторів корозії, що не містить нітрит і забезпечує чудовий захист пристосувань і приладдя гартівних ванн, труб та систем охолодження.

Застосування

Aqua-Quench 365  розбавляється водою, тим самим забезпечуючи універсальні гартівні характеристики. Швидкість гарту Aqua-Quench 365 можна вибрати орієнтуючись на твердість сталі та вимоги компонентів використовуючи різні концентрації і температури розчину. Ефективність використання Aqua-Quench 365 залежить від складу сталі, умов поверхні компонентів, товщини і геометрії секції. У розчинах Aqua-Quench 365 гартують наступні марки сталі: En 8, En 9, En 16, En 18, En 19, En24, En 26, En 31, En 40B, En 42, En 43B, En 44, En 45, En 47, En 56C, En 57, 2% C, 12% Cr.

Карбюровані марки: En 2 (карбо-азотований), En 32, En 33, En 34, En 36, En 351, En 352, En 353, SAE 8620.

Компоненти - починаючи з самих дрібних деталей з розміром профілю 1,5 мм, як наприклад, голки, пружинні кільця, самонарізні гвинти (шурупи), і закінчуючи деталями діаметром в 520 мм, виплавлені з одного шматка металу. В цей широкий діапазон деталей також включені інженерні деталі, болти, підшипники, колінчаті вали, сталеві стрижні, виплавлені сільськогосподарські та автомобільні деталі. Aqua-Quench 365 можна використовувати в печах багатьох типів, включаючи печі безперервної дії з сітчастою стрічкою і печі з пульсуючим подом, герметичні гартівні печі, а також для загартування з цементаційним нагрівом у відкриті гартівні ванни.


Aqua-Quench 400

Водорозчинна полімерна гартівна середа з охолоджуючими властивостями, подібними властивостями масла

Aqua-Quench 400 – високоякісна полімерна гартівна середа, розроблена на основі акрилату для обробки сталей як низького, так і високого загартування. Охолоджуючі властивості продукту можуть варіюватися від охолоджуючих властивостей води до властивостей масла для холодного гарту з нормальною швидкістю охолодження, в залежності від концентрації розчину. Низька швидкість охолодження, що забезпечується розчинами Aqua-Quench 400 на конвективній стадії процесу загартування, дозволяє обробляти сталеві вироби широкого спектра, які не підходять для загартування в стандартних полімерних гартівних середовищах на основі поліалкіленгліколю (PAG). Aqua-Quench 400 усуває дим і гази, пару і небезпеку займання, що виникають при загартуванню в маслі, і забезпечує найвищий ступінь варіювання швидкості охолодження. До складу продукту входить комплекс інгібіторів корозії, що не містить нітрит і забезпечує чудовий захист пристосувань і приладдя гартівних ванн, труб та систем охолодження.

Застосування

Швидкість охолодження Aqua-Quench 400 можна вибрати залежно від ступеня загартування сталі і специфіки деталі, змінюючи концентрацію і температуру розчину, а також інтенсивність перемішування / збовтування в загартувальній ванні. Aqua-Quench 400 зазвичай використовується при концентрації 20-35% і проявляє охолоджуючі властивості, подібні до властивостей масел. Aqua-Quench 400 можна використовувати в багатьох різних типах печей, включаючи печі безперервної дії з сітчастою стрічкою і печі з пульсуючим подом, герметичні гартівні печі, а також для загартування з цементаційним нагрівом в відкриті гартівні ванни.

<< Назад

сайт создан компанией веб студия