RU UA

Серія Rollub

ROLLUB 517 E /ME

Концентрат МОР для прокатки

Застосовується в якості емульсії масла для прокатки на станах холодного пільгерування. Високоякісна МОР для прокатки, яка використовується для мідних сплавів.

ROLLUB 517 E / ME засноване на синтетичних складних ефірах з відповідними антикорозійними компонентами. Грунтуючись на новітній технології, ми також додали синтетичні мастильні засоби, що поліпшують змазуючу здатність продукту.

Застосування

Застосовується при концентрації від 6% до 9%.


ROLLUB 948

Концентрат МОР для прокатки

Високоякісна МОР для прокатки, яка використовується для ST- і C-сталей.

ROLLUB 948 заснований на синтетичних і натуральних складних ефірах з відповідними антикорозійними компонентами. Грунтуючись на новітній технології, ми також додали синтетичні мастильні засоби, що поліпшують змазуючу здатність продукту. Також в продукті містяться високоякісні сірчані і фосфорні компоненти.

Завдяки відсутності у вмісті нонілфенол емульгаторів навіть найменші розміри краплі можна регулювати, що в екстремальних умовах гарантує рівномірний розподіл продукту.

Застосування

Применяется в качестве эмульсии масла для прокатки на шестиуровневых станах. Используется в концентрации от 3,0 до 4,0%.


ROLLUB HR 40E

Масло для гарячої прокатки

Rollub HR 40E - масло для гарячої прокатки, яке забезпечує не тільки чудове змазування при високій температурі, але і має відмінні адгезійні характеристики.

Rollub HR 40E складається з мінерального масла, синтетичного складного ефіру і також включає адгезійні добавки. Відносно невелика в'язкість сприяє спрощениму поводженню з продуктом.

Rollub HR 40E ефективно покращує опірність бандажуванню і скорочує зношуваність валків, тиск металу на валки буде скорочуватися в ході процесу прокату.

Застосування

Rollub HR 40E використовується для горизонтального випереджаючого пуску і чистової прокатки.

Підходить для валків з швидкорізальної сталі, хрому і валків з 4% вмістом нікелю.

Застосовувана установка разом з продуктом з нашої серії буде мати відмінний результат в скороченні тиску металу на валки і відповідно продовжить термін експлуатації валків.

ROLLUB HR 41

Масло для гарячої прокатки

Rollub HR 41 - масло для гарячої прокатки, яке забезпечує не тільки чудове змазування при високій температурі, але і має відмінні адгезійні характеристики.

Rollub HR 41 складається з мінерального масла, синтетичного складного ефіру і також включає адгезійні добавки. Rollub HR 41 в основному використовується для скорочення тиску на валки аустенітної сталі. Ефективне нанесення можливо шляхом розпилення (розпилювач, змішувач, форсункова стійка). Rollub HR 41 ефективно покращує опірність бандажуванню і скорочує зношуваність валків, тиск металу на валки буде скорочуватися в ході процесу прокату.

Застосування

Rollub HR 41 використовується для горизонтального випереджаючого пуску і чистової прокатки.

Підходить для валків з швидкорізальної сталі, хрому і валків з 4% вмістом нікелю.

ROLLUB HR 44

Масло для гарячої прокатки

Rollub HR 44 - масло для гарячої прокатки, яке забезпечує не тільки чудове змазування при високій температурі, але і має відмінні адгезійні характеристики. Rollub HR 44 складається зі складного ефіру і також включає добавки для поліпшення полярних властивостей. Більш того, продукт хімічно активна протизадирна присадка. Rollub HR 44 в основному використовується для скорочення тиску металу на валки і продовження терміну експлуатації валків з низьколегованою вуглецевою сталлю і конструкційною сталлю.

Ефективне нанесення можливе шляхом розпилення (розпилювач, змішувач, форсунки стійка). Rollub HR 44 ефективно покращує опірність бандажуванню і скорочує зношуваність валків, тиск металу на валки буде скорочуватися в ході процесу прокату.

Застосування

Rollub HR 44 використовується для чистової прокатки.

Підходить для валків з швидкорізальної сталі, хрому і валків з 4% вмістом нікелю.

Продукт спеціально створений для використання в демінералізованій воді. Він забезпечує прекрасні дисперсійні властивості при використанні нашої технології змішування.

<< Назад

 

сайт создан компанией веб студия