RU UA

Серія Hydrolubric

Hydrolubric 120B

Концентрат вогнестійкої гідравлічної рідини (тип HFAs - 95/5 синтетичний)

Hydrolubric 120B повністю розчинний синтетичний концентрат, для використання в 2% -5% концентрації в пом'якшеній або деіонізованій воді.

Застосування

Hydrolubric 120B забезпечує необхідний захист від корозії, надає мастильну дія і стійкість до бактеріального розкладання. Hydrolubric 120B пропонує більшу стабільність, захист і екологічні характеристики, ніж альтернативні засоби на емульсійній основі (типу HFAE). Hydrolubric 120B протягом довгих років відмінно виявляв себе в небезпечних ситуаціях, що зустрічаються в процесі термічної обробки сталі та алюмінію.

Жаростійкість (вогнетривкість)

Hydrolubric 120B концентрат не запалюється. При його робочої концентрації 2% - 5% в воді він видає високі результати за всіма вогнетривким тестам промислових стандартів, включаючи:

  • Розпорошене Загоряння (підпалювання) (C.E.C.)
  • Займання колектора гарячих ливникових каналів (SAE 3150C)
  • Займання високотемпературного каналу (Factory Mutual - лабораторія по техніці безпеки в США)
  • Гніт просочений рідиною (British Coal - Британський Вугілля)

Мастильна дія

Hydrolubric 120B відповідає вимогам British Steel Corporation Test for Seal Wear (для зносу ущільнення). Він збільшує довговічність деталей гідросистем води, але не призначений для використання в олійно-гідравлічному обладнанні.

Аерація (піноутворення)
Щоб уникнути забруднення клапанів з жорстким допуском і фільтрів тонкого очищення, Hydrolubric 120B не містить антипінних речовин. Тому пристрою резервуара необхідний технічний догляд, і там, де не уникнути інтенсивного перемішування, подальша обробка антипінною речовиною може бути необхідною. Проконсультуйтеся з Houghton.


Hydrolubric 123 EU

Hydrolubric 123 EU напівсинтетичний концентрат для гідравлічних систем, що працюють з рідинами 95: 5. Продукт забезпечує змазуючу і антикорозійну здатність, будучи прекрасною заміною розчинних і розчинних у воді масел для гідравліки.

Залежно від умов застосування Hydrolubric 123 EU використовується в концентрації 2-5% у звичайній воді і не представляє ніякої небезпеки виникнення пожежі або вибуху.

У цьому діапазоні концентрацій розподіл синтетичних компонентів призводить до утворення на поверхні металу плівки, яка суттєво знижує тертя і захищає деталі від корозії.

Hydrolubric 123 EU утворює мікроемульсію і не залишає осаду.

Hydrolubric 123 EU був розроблений, щоб повністю відповідати застосуванню в централізованих акумуляторних гідравлічних системах, в гідросистемах пресів, конвертерів, плавильних печах і в гідравлічних системах на основі рідин з великим вмістом води.
Зміст мінерального масла - 20%

<< Назад

сайт создан компанией веб студия