RU UA

Cindolube

Cindolube 3130

Спеціальний продукт для операцій обробки алюмінію

Cindolube 3130 містить спеціальні ND присадки, розроблені для волочіння алюмінію і операцій штампування, що вимагають рясного змазування поверхонь.

Більш того, плівка, утворена ND присадками, має низький коефіцієнт тертя під час волочіння алюмінію з Cindolube 3130, ND присадки значно скорочують тертя і полегшують процедуру волочіння. Не містить хлор, фосфор, сірку.

Застосування

Особлива перевага продукту в тому, що він продовжує термін експлуатації волочильних деталей і може збільшити швидкість волочіння, або ж полегшити важку операцію.

Також представляє інтерес така характеристика продукту Cindolube 3130, як яскравість поверхні деталей завдяки запобіганню окисненню продукту.

Cindolube 3130 був розроблений для волочіння і штампування алюмінію, але його також можна використовувати в обробці різанням. Cindolube 3130 можна наносити будь-яким стандартним способом.

Переваги

 • Продукт не має запаху
 • Висока якість поверхні робочих деталей
 • Охолоджує деталі в процесі операції
 • Скорочує знос деталей
 • Поліпшений засіб для захисту алюмінію від корозії.

Cindolube 3515

Мастило для обробки металів з найтоншої швидко вбирається плівкою

Cindolube 3515 - тип мастила, що швидко вбирається, яке не залишає слідів, використовуване для легкої обробки металів там, де необхідна мінімальна мастильна плівка на оброблених деталях.

Cindolube 3515 виготовлена з синтетичного матеріалу високого очищення для створення приємного у використанні абсолютно відсутнього запаху. Зміст мастильних добавок мінімізовано з тією метою, щоб продукт залишав найтонший шар плівки на поверхні компонентів.

Застосування

Використовується при пресуванні легкого режиму і штампуванні незалізних сплавів, особливо алюмінію: компоненти автомобільного радіатора, електричні деталі.

Cindolube 3515 можна також застосовувати в термальних операціях знежирення для усунення залишків мастила, з більш низькою температурою і економією енергії, ніж звичайні мастила.

Переваги

 • Високо очищена синтетична вуглеводнева основа
 • Повна відсутність запаху при використанні
 • Не залишає слідів мастило, що випаровується
 • Термальне знежирення при низькій температурі
 • Залишає на компонентах найтоншу плівку
 • Підходить для використання як для залізних, так і кольорових металів.


Cindolube 4683

Масло для волочіння алюмінію, що містить присадку ND

Cindolube 4683 - масло для глибокої витяжки, волочіння, обтиску катанки і дроту, що належить до нової серії продуктів, що містять унікальну присадку ND.

ND присадка

Поверхня певних металів, таких, як алюміній, зазвичай покрита шаром оксиду металу. Дане покриття, як правило, ламке і абразивне. Під час пластичної деформації поверхні дуже швидко окислюються, і традиційні масла для волочіння не можуть запобігти даному окисленню. Унікальний же вплив присадки ND полягає в швидкості взаємодії з знову виробленої металевою поверхнею, в результаті чого утворення шару оксиду стає неможливим. Покриття, утворене присадкою ND, має дуже низький коефіцієнт тертя, що, відповідно, сприяє більш легкому здійсненню операцій. Крім того, ступінь в'язкості продукту істотно нижче в порівнянні з іншими мастильними матеріалами, традиційно використовуваними для такого роду операцій, що в свою чергу полегшує виробничий процес і надає такі переваги, як збільшення ресурсу стійкості волочильній матриці, високі обсяги виробництва, дзеркальні поверхні.

Cindolube 4683 порівняно легко видаляється традиційними методами очищення і легше викачується, ніж більш важкі мастильні матеріали.

Cindolube BR 1

Продукт для холодного прокату міді та її сплавів

Cindolube BR 1 є базовим маслом на основі аліфатичних вуглеводнів, синтетичних олефінів і суміші синтетичних складних ефірів і антиоксидантів.

Cindolube BR 1 був розроблений для холодного прокату міді та її сплавів (латуні і бронзи), коли є необхідність в досягненні високого стиснення, хорошої якості і чистої поверхні стрічки після випалу.

Завдяки своєму особливому складу, продукт Cindolube BR 1 володіє низьким рівнем піноутворення і, якщо застосовується з сумісними гідравлічними рідинами, має підвищений термін експлуатації.

Cindolube  FN1

Мастило, яке швидко вбирається для обробки металів

Cindolube FN1 - тип мастила, який не залишає слідів, використовуваний для легкої обробки металів там, де необхідна мінімальна мастильна плівка на оброблених деталях. У певних випадках подальший процес очищення не потрібно проводити. Cindolube FN1 можна також використовувати при зниженні температури для полегшення процесу видалення надлишків мастильної речовини.


Cindolube  FN12

Швидко вбирається і не залишає жирних слідів мастило для обробки металів тиском

Cindolube FN12 - тип мастила, який не залишає слідів, використовуваний для легкої обробки металів там, де необхідна мінімальна мастильна плівка на оброблених деталях. Cindolube FN12 створений на основі синтетичної сировини високого очищення і тому абсолютно не має запаху, що робить мастило більш приємним у використанні. У продукт входять поліпшені добавки для широкого діапазону використання в операціях обробки металів тиском.

Застосування

Використовується в полегшеному пресуванні і штампуванні кольорових сплавів, особливо алюмінію, наприклад, автоматичні системи контролю температури і електричні запчастини.

Cindolube FN12 можна також використовувати при зниженні температури для полегшення процесу видалення надлишків мастильної речовини, таким чином даний продукт економить більше енергії, ніж інші продукти такого типу. Продукт створений також для забезпечення найбільш низького рівня утворення карбонизованих залишків, що дає йому величезну перевагу серед продуктів, використовуваних при зниженні температури для полегшення процесу видалення надлишків мастильної речовини.

Переваги

 • Продукт на основі синтетичного вуглеводню високого очищення
 • Повна відсутність запаху при використанні
 • При випаровуванні залишає поверхню чистою
 • Полегшує процес видалення надлишків мастильної речовини при низькій температурі
 • Мінімізує карбонизовані залишки
 • До складу входять поліпшені мастильні добавки на основі складного ефіру
 • Підходить для використання з усіма залізними та кольоровими матеріалами

Cindolube  TU 60

Синтетичне мастило для фольги

Cindolube TU 60 - мастило, схвалене FDA, на основі сировини не тваринного походження. Продукт розроблений для змазування алюмінієвої фольги вступає в контакт з харчовими продуктами.

Cindolube TU 60 складається з суміші синтетичних ефірів, які забезпечують прекрасне змазування при штампуванні і легке видалення.

Cindolube TU 60 наноситься растровим валом або електростатичним способом і повинен бути розведений в розчиннику (4%).


<< Назад

сайт создан компанией веб студия