RU UA

Cut-Max

Cut-Max SE100

Серія синтетичних електроерозійних масел.

Продукти високої якості для прискореного циклу

  • Високоочищена синтетична вуглеводнева основа
  • До 50% скорочення в циклі
    • Підбір спеціальних присадок
  • Сумісний з усіма електродними матеріалами
  • Висока точка спалаху, низький рівень споживання
  • Практично без запаху


Cut-Max BR17

Чистf мастильно-охолоджуюча рідина для стандартного протягування.

Cut-Max BR17 – не містить хлор, малов'язка МОР, розроблена на основі спеціально відібраних очищених масел, змішаних з полярними речовинами, протівозадирними, протизношувальними і змащувальні присадками. Cut-Max BR17 містить спеціальну присадку, що знижує рівень туманоутворення.

Застосування

Cut-Max BR17 розроблена для всіх видів обробки сталі, що вимагають застосування малов’язких МОР з протівозадирною присадкою. Cut-Max BR17 застосовується в автомобільній промисловості, включаючи такі операції, як протягування, нарізування ЗК черв'ячною фрезою і глибоке свердління.  Cut-Max BR17 особливо підходить для вертикального протягування шатунів при швидкості до 12 метрів в хвилину.


Cut-Max BR30

Масло для швидкісного протягування загартованої сталі.

Cut-Max BR30 – не містить хлор, середнев’язке масло, розроблене на основі спеціально відібраних очищених масел, змішаних з полярними речовинами, протизадирними, протизношувальними і змащувальні присадками. Спеціальний комплекс присадок забезпечує більш тривалий термін служби інструменту в порівнянні з продуктами, що містять хлор.

Застосування

Cut-Max BR30 розроблено для протягування деталей із загартованої сталі з швидкістю до 60 метрів в хвилину.  Cut-Max BR30 також може бути використано для глибокого свердління рушничними або гарматними свердлами отворів діаметром більше 6 мм в загартованій сталі. Продукт забезпечує тривалий термін служби інструменту, який займається обробкою дрібних деталей типу тіл обертання із загартованої сталі.


Cut-Max BR212

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для внутрішнього протягування зубів.

Cut-Max BR212 – чиста МОР бурштинового кольору, розроблена на основі поєднання парафинового мінерального масла з протизадирними і антикорозійними присадками. Cut-Max BR212 не містить хлор.

Застосування

Cut-Max BR212 в основному застосовується для стандартного протягування. Продукт підходить для операцій по зубообробці, включаючи глибоке свердління та протягування при швидкості до 12 метрів в хвилину.  Cut-Max BR212 – МОР для роботи у важких умовах, яка також може бути використана в широкому спектрі операцій з високошвидкісної основної обробки важкооброблюваних матеріалів, наприклад, високолегованих або нержавіючих сталей.


Cut-Max BR1529

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для високошвидкісного протягування.

Cut-Max BR1529 – малов'язка чиста МОР бурштинового кольору, розроблена на основі спеціально підібраних очищених масел, змішаних з протизадирними присадками. Cut-Max BR1529 не містить хлор і володіє винятковими протизносними властивостями.

Застосування

Cut-Max BR1529 розроблена спеціально для високошвидкісного протягування сталей при швидкості 12-24 метрів в хвилину. Типовим варіантом застосування є обробка автомобільних рульових рейок. Cut-Max BR1529 розроблена в основному для збільшення ресурсу стійкості інструментів протягування без використання хлору.   Cut-Max BR1529 – універсальна МОР для роботи у важких умовах, яка також може бути використана для загальної високошвидкісної обробки або обробки надвисоким тиском важкооброблюваних матеріалів, наприклад, високолегованих або нержавіючих сталей, або для зубообробки.


Cut-Max DC20

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для основної обробки.

Cut-Max DC20 – малов'язка прозора МОР блідо-жовтого кольору, розроблена на основі поєднання парафінового мінерального масла з антикорозійними і змащувальними присадками.

Застосування

Cut-Max DC20 – ідеальний засіб для основної обробки заготовок сталей низької і середньої міцності, алюмінію і латуні. Cut-Max DC20 може бути використана на всіх типах токарних верстатів та багатошпиндельних машин-автоматів.


Cut-Max DC22

Чисте масло для обробки при важких режимах і глибокому свердлінні.

Cut-Max DC22 – малов'язка прозора чиста МОР жовтого кольору, яка не містить хлор, розроблена на основі поєднання спеціально підібраних мінеральних масел з протівозадирними, протизношувальними і змащувальними присадками.

Застосування

Cut-Max DC22 – ідеальний засіб для субпідрядних механічних цехів, що виконують важку обробку і свердління широкого спектру матеріалів на різних верстатах.

Деякі характерні області застосування Cut-Max DC22 включають:

- Глибоке свердління і розточування гідропід'ємних виробів
- Глибоке свердління твердих і вогнетривких матеріалів, інконеля і титану в аерокосмічній промисловості
- Висока ефективність при нарізанні різьби м'яких сталей гребінкою
- Токарна обробка прута зі сталі плюс свердління, роликове профілювання на токарних верстатах і багатошпиндельних машинах
- Шліфування рульового шарніра для передачі постійної частоти обертання.


Cut-Max GM38

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для внутрішнього протягування зубів.

Cut-Max GM38 – чиста середнєв’язка МОР бурштинового кольору, розроблена на основі поєднання парафінового мінерального масла з протизадирними і антикорозійними присадками. Cut-Max GM38 не містить хлор і активну сірку.

Застосування

Cut-Max GM38 застосовується в основному для обробки ЗК диференціала. Продукт також підходить для більших верстатів і деталей, наприклад, трансмісій для сільськогосподарської техніки та промислових трансмісій.


Cut-Max GR4

Чисте масло для шліфування роликопідшипників і карбідних матеріалів.

Cut-Max GR4 не містить хлор і володіє дуже низькою в'язкістю. Даний продукт, розроблений для шліфувальних операцій, складається зі спеціально відібраних очищених масел, змішаних з полярними речовинами і мастильними присадками.

Застосування

Cut-Max GR4 розроблений спеціально для обробки і шліфування твердосплавних інструментів і сталі. Чудова змочувальна і охолоджуюча властивість продукту запобігає перевитраті й забезпечує високу якість обробки поверхні.  Cut-Max GR4 підходить для всіх видів шліфування твердосплавних інструментів і володіє високою стабільністю до незначного розчинення кобальту.   Cut-Max GR4 зазвичай використовується для шліфування та суперфінішування кілець підшипників і конічних роликів. Продукт підходить для всіх видів шліфування як підшипників, так і роликів.


Cut-Max GR70

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для зубошліфування.

Cut-Max GR70 – слабов’язка мастильно-охолоджуюча  рідина, яка не містить хлор для шліфування, що складається зі спеціально відібраних очищених масел, змішаних з полярними речовинами і мастильними присадками.

Застосування

МОР Cut-Max GR70 розроблена спеціально для шліфування зубчастих коліс і може бути використана для всіх типів шліфувального круга. Особливо рекомендована для зовнішнього шліфування конічних зубчастих коліс. Поєднання спеціально підібраних присадок забезпечує чудові охолоджуючі і промиваючі властивості, що дозволяють утримувати кола незаселеними і чистими. Частота правки збільшується, що забезпечує більш тривалий термін служби кола і як підвищену якість, так і стабільність розмірів компонентів.  Cut-Max GR70 підходить для всіх видів шліфування, включаючи внутрішнє і зовнішнє шліфування жолобів підшипника.


Cut-Max HO5

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина, що застосовується в автомобільній промисловості для хонінгування.

Cut-Max HO5 – слабов’язка мастильно-охолоджуюча рідина, яка не містить хлор для шліфування, що складається зі спеціально відібраних очищених масел, змішаних з полярними речовинами і мастильними присадками.

Застосування

Cut-Max HO5 – багатофункціональна МОР, підходяща для хонінгування сталі і чавуну за допомогою інструментарію всіх видів.  Cut-Max HO5 використовується заводами автомобільних двигунів і трансмісій для хонінгування колінвалів, розподілвалів, отворів циліндрів і шестерень планетарної передачі. Cut-Max HO5 також може бути використана для шліфування та суперфінішування кілець підшипників.


Cut-Max HO7

Чиста мастильна рідина для хонінгування, що застосовується при обробці твердих сплавів.

Cut-Max HO7 – чиста мастильна рідина бурштинового кольору з дуже низьким ступенем в'язкості, розроблена на основі технічного білого масла і комплексу полярних і хімічно активних речовин. Cut-Max HO7 не містить хлору, присадок, що мають в своєму складі цинк, поліхлорованих біфенілів та інших відомих небезпечних присадок. Cut-Max HO7 має високу стійкість до окислення, що збільшує термін служби.

Застосування

Cut-Max HO7 розроблена спеціально для шліфування твердосплавних інструментів, особливо при використанні шліфувальних кругів з КНБ. Поєднання спеціально підібраних присадок забезпечує чудові охолоджуючі і промиваючі властивості, що дозволяють утримувати кола незаселеними і чистими.  Cut-Max HO7 – це також відмінний засіб для вертикального хонінгування за допомогою верстатів Gehring, тонкого розточування і фінішування. Продукт схвалений виробником обладнання Hechler & Koch.  Cut-Max HO7 містить високоефективний протитуманний комплекс, несумісний з певними фільтруючими засобами, такими, як діатомова земля.


Cut-Max MG389

Чиста мастильно-охолоджуюча рідина для обробки магнію.

Cut-Max MG389 – чиста мастильно-охолоджуюча рідина, розроблена на основі масел сольвентного очищення, змішаних з полярними і хімічно активними присадками Cut-Max MG389 не містить хлор, поліхлоровані дифеніли та інші небезпечні речовини.

Застосування

Cut-Max MG389 розроблена спеціально для обробки магнію та його сплавів. Добре збалансоване поєднання ефірів жирної кислоти і спеціальних присадок забезпечує збільшений ресурс стійкості інструментів і покращує якість обробки поверхні деталей. Cut-Max MG389 також підходить для основної обробки алюмінію і низьколегованої сталі.


Cut-Max ML40

Мікрозмащення для обробки металів, яке розбрискується.

Cut-Max ML40 – високоефективне мастило, розроблене для змащування розбризкуванням при обробці металів. Cut-Max ML40 – синтетична рідина, яка не містить мінеральне масло, сірку і хлор.

Застосування

Cut-Max ML40 – ідеальний засіб для всіх операцій металообробки, в яких задіяно обладнання для розпилення, наприклад, різка пилкою, свердління або формування. Продукт особливо підходить для обробки алюмінію. Мінімальна плівка на деталях не вимагає очищення перед загартуванням або зварюванням.


Cut-Max SE2

Універсальна діелектрична рідина для електроерозійної обробки.

Cut-Max SE2 – прозора малов'язка рідина з ледве помітним запахом, призначена для високоякісного фінішування.

Застосування

Cut-Max SE2 – спеціалізована рідина для електроерозійної обробки і розроблена спеціально для високоякісного фінішування. В основному застосовується для обробки форм для лиття під тиском або для машин з виробництва пластмасових виробів і в аерокосмічній галузі - для виробництва лопаток турбін. Cut-Max SE2 використовується для тонкого розточування сот профілю крила в нікелевих сплавах. Наприклад, інконель 718.  Cut-Max SE2 схвалений Rolls Royce CSS 142A. Cut-Max SE2 може бути використана як на окремих верстатах, так і в централізованих системах.


Cut-Max SE4

Універсальна діелектрична рідина для електроерозійної обробки.

Cut-Max SE4 – прозора малов'язка діелектрична рідина з ледве помітним запахом і в порівнянні з багатьма подібними діелектриками - дуже високою точкою займання.

Застосування

Cut-Max SE4 – спеціалізована рідина для електроерозійної обробки, яка може бути використана як для чорнової обробки, так і для фінішування. В основному застосовується для обробки форм для лиття під тиском або для машин з виробництва пластмасових виробів і в аерокосмічній галузі - для виробництва лопаток турбін. Cut-Max SE4 використовується для тонкого розточування сот профілю крила в нікелевих сплавах. Наприклад, інконель 718.  Cut-Max SE4 схвалений Rolls Royce CSS 142A.  Cut-Max SE4 може бути використана як на окремих верстатах, так і в централізованих системах.


Cut-Max SH10

Чиста синтетична мастильно-охолоджуюча рідина для швидкісного шліфування.

Cut-Max SH10 – чиста МОР бурштинового кольору, розроблена на основі комбінації полярних і хімічно активних речовин. Cut-Max SH10 не містить хлору, присадок, що мають в своєму складі цинк, поліхлоровані біфеніли та інших небезпечних присадок. Cut-Max SH10 дуже стійка до окислення, що забезпечує збільшення терміну служби.

Застосування

Cut-Max SH10 розроблена спеціально для шліфування, особливо при використанні шліфувальних кругів з КНБ. Продукт високоефективний як для загартованих, так і для м'яких деталей. Поєднання спеціально підібраних присадок забезпечує чудові охолоджуючі і промиваючі властивості, що дозволяє утримувати кола незаселеними і чистими. Частота заправки збільшується, що забезпечує більш тривалий термін служби кола і як підвищену якість, так і стабільність розмірів деталей.  Cut-Max SH10 також дуже ефективна при хонінгуванні, тонкому розточуванні та фінішуванні. Cut-Max SH10 схвалена виробником обладнання Junkers.


Cut-Max T600

Спеціалізована неактивна чиста мастильно-охолоджуюча рідина для глибокого свердління.

Cut-Max T600 – не містить хлор, малов'язка, прозора мастильно-охолоджуюча рідина бурштинового кольору, розроблена на основі спеціально відібраних мінеральних масел, змішаних з протівозадирними, протизношувальними і змащувальними присадками. Cut-Max T600 розроблена спеціально для важких операцій глибокого свердління (рушничними або гарматними свердлами). Cut-Max T600 також містить неактивну сірку.

Застосування

Cut-Max T600 – ідеальний засіб для застосування в механічних цехах, які спеціалізуються на глибокому свердлінні з використанням різних верстатів і матеріалів. Спеціальні присадки забезпечують високий ресурс стійкості ріжучої кромки і запобігають налипанню на твердосплавну направляючу планку та її зношування. Продукт підходить для діаметрів свердління 6-30 мм. Типові варіанти застосування включають операції глибокого свердління, при яких наявність активної сірки не бажана або перенесення активної сірки в наступні операції може викликати проблеми, такі, як утворення плям на деталях і перевитрата деталей.

<< На початок <<Назад

сайт создан компанией веб студия