RU UA

Hocut

Серія Hocut 795  

Одна з найкращих в світі технологій, що продається.

  • Більш 50 млн $ продажів по всьому світу тільки в 2009 р.
  • Використовується усіма секторами ринку
  • Більше 1000 покупців
  • Більше 100 000 м³ заповнених ємностей верстатів
  • Більш 5,000 переходів в день на сайт google.comHocut 795 E

Біостабільна, універсальна МОР для шліфування та обробки металів, що не містить хлор і бор.

Hocut 795 E   - це концентрат водорозчинної МОР для складних фрезерних операцій, свердління, нарізування різьблення, розточування, зенкування та інших видів обробки металів та алюмінію. Hocut 795 E - не містить бор і хлор. Hocut 795 E - безпечний при використанні. Його формула містить чудове поєднання антибактеріальних елементів, що забезпечує тривалий термін служби без додавання біоцидів.

Застосування

Високоефективний та стійкий проти корозії Hocut 795 Е є ідеальним засобом для обробки:

- вуглецевих сталей і чавуну;
- високолегованих та неіржавіючих сталей;
- авіаційно-космічних матеріалів;
- алюмінію.

Hocut 795 E розроблений спеціально для систем охолодження високого тиску, що використовуються на сучасних верстатах з ЧПУ типу CNC, а тривалий термін придатності продукту і відсутність біоцидних добавок в його формулі дозволяє застосовувати продукт як в централізованих системах, так і для роботи на верстатах з окремим маслозбірником. Спеціальні емульгатори також забезпечують стабільність продукту в жорсткій воді.

Hocut 795 E – ідеальний продукт для раціоналізації виробництва, так як він може бути успішно використаний для всіх типів спільної обробки і шліфування.


Hocut 795 B

Розчинна МОР з високою змазуючою здатністю і тривалим терміном служби, яка не містить хлор.

Hocut 795 B  ррозроблена на основі новітньої універсальної технології Houghton. Дана малопінна емульсія біло-молочного кольору, що містить високоефективні мастильні речовини, призначена для високоякісної шліфовки і обробки поверхні. Формула Hocut 795 Bмістить чудовий комплекс для захисту від бактерій, що забезпечує ультра довгий термін служби без необхідності додавання біоцидів. Відсутність біоцидів в складі Hocut 795 B забезпечує безпеку продукту при використанні. Згідно з нинішнім європейським законодавством Hocut 795 B не вважається небезпечним.

Застосування

Високоефективний і стійкий проти корозії / не залишає плям Hocut 795 B є ідеальним засобом для обробки авіаційно-космічних матеріалів, включаючи алюміній, титан, нікелеві сплави та леговані сталі. Hocut 795 B розроблений спеціально для систем охолодження високого тиску, що використовуються на сучасних верстатах з ЧПУ типу CNC, а тривалий термін придатності продукту і відсутність біоцидних добавок в його формулі дозволяє застосовувати продукт як в централізованих системах, так і для роботи на верстатах з окремим масловідстійником.


Hocut 795 SC

Розчинна МОР з високою змазуючою здатністю і тривалим терміном служби для застосування в жорсткій воді.

Hocut 795 SC  розроблений на основі новітньої універсальної технології Houghton. Дана малопінна емульсія біло-молочного кольору, що містить високоефективні мастильні речовини без хлору, призначена для високоякісної шліфовки і обробки поверхні. Формула Hocut 795 SC містить чудовий комплекс для захисту від бактерій, що забезпечує ультра довгий термін служби без необхідності додавання біоцидів. Відсутність біоцидів, бору, хлору в складі Hocut 795 SC забезпечує безпеку продукту при використанні. Згідно з нинішнім європейським законодавством Hocut 795 SC не вважається небезпечним (не потрібно маркування про небезпеку продукту).

Застосування

Високоефективний і стійкий проти корозії / не залишає плям Hocut 795 SC є ідеальним засобом для механічної обробки матеріалів широкого спектра, включаючи алюміній, високолеговані сталі і чавун. Hocut 795 SC розроблений спеціально для систем охолодження високого тиску, що використовуються на сучасних верстатах з ЧПУ типу CNC. Поліпшений склад Hocut 795 SC розроблений з метою підвищити ефективність стабільності продукту і уникнути формування мильних налипань в умовах з жорсткою водою.


Hocut 558

МОР для всіх видів обробки різанням і зачистки металів.

Hocut 558 – МОР на мінеральній основі, яка при змішуванні з водою утворює переливчасту мікро-емульсію світло-зеленого кольору.   Hocut 558 не містить хлорину і активної сірки, діетаноламіну.

Застосування

Hocut 558 широко застосовується в металургії; використовується при токарній роботі, фрезеруванні металів, обробці різанням сталі і чавуну. Також може застосовуватися при звичайній обробці алюмінію.


Hocut 2100

Напівсинтетична водорозчинна рідина, що охолоджує для шліфування та механічної обробки.

Hocut 2100 це суміш мінерального масла емульгаторів, інгібіторів корозії і присадок для підвищуючих змащувальні властивості в умовах високого тиску. Hocut 2100 не містить активної сірки, хлорину, фосфатів, поліхлорбифенілу, вторинних амінів, нітратів і важких металів.

Застосування

Hocut 2100 астосовується як змазуючий і охолоджуючий продукт при механічній обробці і шліфуванні сталей різних металів.


Hocut 2065

Емульгована біостабільна МОР для механічної обробки залізних і алюмінієвих сплавів.

Hocut 2065 - це емульгована біостабільна МОР нового покоління, не містить хлорин і активної сірки; призначена для механічної обробки залізних і алюмінієвих сплавів. Hocut 2065 проявляє прекрасну сумісність з жорсткою водою і магнієвими сплавами. Hocut 2065 формує при змішуванні з водою стійку до мікробіологічної деградації емульсію, що сприяє чудової мастильної здатності і захисту від корозії - що гарантує відмінну чистову обробку поверхні.


Hocut 2460

Високоефективна емульсія без хлору, БЕЗ БОРА для обробки та оздоблення.

Hocut 2460 – це МОР без бору, розроблена за новими технологіями, з вмістом високоефективних мастильних інгредієнтів і високоочищеної нафти. Hocut 2460 – формує після розчинення емульсію молочного кольору, що сприяє чудової мастильної здатності і захисту від корозії. Hocut 2460 – не містить бор, що покращує безпеку в екологічному відношенні, а також деталей і механізмів. Більш того, відсутність бору сприятливо для наступних робочих операцій (термічна обробка тощо), а також для обробки стружки. Hocut 2460 - стабільний в біологічному відношенні, що продовжує термін роботи механізмів, навіть в суворих умовах, яким піддаються окремі машини.

Застосування

Високі технічні характеристики Hocut 2460  роблять продукт ідеальним для дуже складних операцій з обробки сталевих сплавів таких, як свердлильні роботи, нарізка різьблення. Hocut 2460 – має спеціальну формулу, що робить його ідеально відповідним для застосування при високошвидкісний обробці або при знятті великої кількості верхнього шару матеріалу. Властивості Hocut 2460 роблять його ідеальним і сучасним рішенням для стандартизації цілої серії матеріалів, а також для операцій з обробки та оздоблення.


Hocut 3380

Розчинна МОР без вмісту хлору з високою змазуючою здатністю.

Hocut 3380 – МОР без хлору, розроблена за новими технологіями, з вмістом високоефективних мастильних інгредієнтів і високоочищеного мінерального масла. Hocut 3380 – формує після розчинення емульсію молочного кольору з мінімальним рівнем піноутворення, що сприяє чудовому захисту від корозії. Продукт також має високоефективні добавки для захисту від бактерій, що продовжує термін служби робочої рідини в машинах з одиничним відстійником.

Застосування

Високі технічні характеристики Hocut 3380 роблять продукт ідеальним для обробки алюмінію та його сплавів, в середніх і важких операціях обробки сплавів сталі. Hocut 3380 спеціально розроблений для охолоджуючих систем з високим тиском, з'єднаним з сучасними верстатами з ЧПУ типу CNC.


Hocut 6000

Напівсинтетична, водорозчинна рідина, що охолоджує для шліфування та механічної обробки c високою змазуючою здатністю.

Hocut 6000 це суміш мінерального масла емульгаторів, інгібіторів корозії і присадок, що підвищують змащувальні властивості в умовах високого тиску. Hocut 6000  не містить активної сірки, хлорину, фосфатів, поліхлорбифенілу, вторинних амінів, нітратів і важких металів.

Застосування

Hocut 6000 застосовують як змазуючий і охолоджуючий продукт при механічній обробці, шліфуванні і важких операціях різання (протяжка, глибоке свердління та ін.) Сплавів на основі заліза.


Hocut AS-4100 R

Водорозчинна охолоджуюча рідина для механічної обробки.

Hocut AS-4100 R це суміш мінерального масла емульгаторів, інгібіторів корозії і присадок, що підвищують змащувальні властивості в умовах високого тиску. Hocut AS-4100 R  не містить активної сірки, хлорину, фосфатів, поліхлорбифенілу, вторинних амінів, нітратів і важких металів.

Застосування

Hocut AS-4100 R застосовується як змазуючий і охолоджуючий продукт при механічній обробці і шліфуванні сталей, чавуну і важких операцій механічної обробки алюмінію і його сплавів.


Hocut AS 2100 F&S

Водорозчинний концентрат МОРу новітньої технології для механічної обробки.

Hocut AS 2100 F&S не містить поліхлоровані дефініли, хлорину і відповідає вимогам німецького стандарту TRGS 611.

Застосування

Hocut AS 2100 F&S відмінно підходить для операції шліфування і загальної механічної обробки: буріння, фрезерування, токарної обробки. Завдяки легким присадкам Hocut AS 2100 F&S F & S використовують також при Безцентровому шліфуванні. Відмінні результати досягаються і при обробці алюмінієвих сплавів. Hocut AS 2100 F&S містить спеціальні антикорозійні добавки. Hocut AS 2100 F&S – МОР містить мінеральне масло, яке сприяє оптимальному змазуванню деталей верстата.


Hocut B-217

Напівсинтетична МОР для операцій шліфування і механічної обробки.

Hocut В-217 - суміш мінерального масла з емульгатором, з антикорозійними змащуючими добавками. Hocut В-217 не містить вторинні аміни, сірку, хлорину, феноли, поліхлорбифенілу, нітрати і важкі метали.

Застосування

Hocut В-217 – застосовується як змазуючий і охолоджуючий засіб при механічній обробці (обточування, фрезерування, свердління і т.д.) і також шліфуванні сталі і чавуну.


Hocut B-750

МОР на мінеральній основі для обробки різанням.

Hocut В-750 - уміш мінерального масла з емульгатором, з антикорозійними змащуючими добавками. Hocut В-750 не містить активної сірки, хлорину, фосфатів, поліхлорбифенілу, вторинних амінів, нітратів і важких металів.

Застосування

Hocut В-750 – біостатічний продукт; застосовується як змазуючий і охолоджуючий засіб при обробці різанням і шліфуванні сталі і чавуну, і механічній обробці середньої потужності алюмінію та його сплавів.


Hocut B 434

Водорозчинна охолоджуюча рідина для механічної обробки.

Hocut В 434 -  водорозчинна рідина, що охолоджує для механічної обробки, розроблена відповідно до стандартів Німеччини TRGS 611.

Застосування

Hocut В 434 спеціально розроблений для операцій шліфування (дрібного дроблення) і також для середніх операцій нарізування сталі і чавуну.  Hocut В 434 підходить для пристроїв з внутрішнім охолоджуючим бурінням і застосуванням до 50 бар. Рекомендована жорсткість води - мінімум 10 ° dH. Для більш м'якої води застосовуються інші продукти.


Hocut HS 9700 H

Водорозчинна МОР для металообробки

Hocut HS 9700 H – водорозчинна МОР для загальних процесів металообробки. МОР відповідає всім вимогам німецьких норм TRGS 11.

Переваги

  • Містить мінеральну олію
  • Низький рівень піноутворення, добре фільтрується
  • Хороші мастильні характеристики
  • Не містить вторинних амінів і нітрату натрію
  • Хороші охолоджувальні і миючі властивості

Застосування

Hocut HS 9700 H відмінно підходить для шліфування та всіх операцій зі зняттям стружки, наприклад, для точіння, свердління, фрезерування. Hocut HS 9700 H - водорозчинна МОР, яка містить мінеральне масло, розроблена спеціально для води середньої (180 ppm) і високої (500ppm) жорсткості (10-30˚dH або 3-12 мг-екв / л). Hocut HS 9700 H відповідає всім вимогам до змащування, властивостями, що пред'являються виробниками ріжучого інструменту. Висока стабільність Hocut HS 9700 H забезпечує високу стійкість до біопоразки і відсутність неприємного запаху. Висока економічна ефективність продукту забезпечується продовженим терміном служби емульсії.

При рекомендованих концентраціях Hocut HS 9700 H має надзвичайно низький рівень піноутворення. Для м'якої води або іншої концентрації передбачені інші модифікації МОР.


<< На початок <<Назад

сайт создан компанией веб студия